bv-lt-notebook-seminars

MOKYMO KURSAI

Registruotis į mokymus galite užpildę registracijos formą, kurią rasite čia.

Jei pageidausite, suorganizuosime ir pravesime individualius mokymus gyvai arba nuotoliniu būdu Jūsų įmonės darbuotojams šiomis ir kitomis Jus dominančiomis temomis.

Jeigu turite papildomų klausimų, susisiekite su mumis: tel.: (8 5) 239 5156, mob. tel. 8 656 09991, el. p. mokymai@bureauveritas.com.

GRUODŽIO mėnesį:

ISO 14001:2015 standarto reikalavimai ir vidaus audito pagrindai(Online!)

Data: 2022 m. gruodžio 8 d.

Lektorė: Neringa Pumputytė, „Bureau Veritas Lit“ auditorė, lektorė
Vieta: nuotoliniu būdu, naudojant programą „Microsoft Teams
Mokymai skirti: įmonių darbuotojams, siekiantiems susipažinti su aplinkosaugos vadybos sistemos reikalavimais ir principais bei vidaus audito pagrindais.
Mokymų temos: ISO 14001:2015 kontekstas; ISO 14001:2015 reikalavimų aplinkosaugos vadybos sistemoms apžvalga su diskusijomis; vidaus audito paskirtis, principai ir planavimas; vidaus audito atlikimas su praktinėmis užduotimis; audito ataskaita ir veiksmai po audito.
Kaina: 169 Eur plius PVM.

*Mokymams reikalingas kompiuteris ar mobilusis įrenginys su internetu ir garso sistema.
** Gavę apmokėjimą, atsiųsime prisijungimo prie mokymų nuorodą bei instrukciją.


Naujiena! Šiltnamio efektą sukeliančių dujų apskaita (ang."Carbon Footprint") (Online!)

Data: 2022 m. gruodžio 14 d. 13-17 val.

Lektoriai (patirtis su įvairiomis ŠESD schemomis ir emisijų skaičiavimais daugiau nei 15 metų):
Tomas Paulaitis, „Bureau Veritas Lit“ lektorius, šiltnamio efektą sukeliančių dujų (ŠESD) apskaitos ekspertas ir konsultantas, ISO 14064-1, Europos Sąjungos Apyvartinių taršos leidimų sistemos, ISCC, RedCert, Airport carbon accreditation audito vadovas, UNFCCC nacionalinių ŠESD inventorizacijų vertintojas;

Neringa Pumputytė, „Bureau Veritas Lit“ lektorė, patirtis apima ŠESD inventorizaciją bei verifikavimą įmonėms ir įmonių grupėms Vakarų Europoje bei JAV, anglies neutralumo sertifikavimą, CDP mažinimo projektus ir anglies kreditus bei ES emisijų prekybos sistemos dengiamų įrenginių emisijų vertinimą.
Vieta: nuotoliniu būdu tiesiogiai, naudojant programą „Microsoft Teams“.
Mokymų temos: ŠESD terminologija ir principai; kuo skiriasi organizacijos ŠESD inventorizacija ir produkto ŠESD pėdsakas; tiesioginės ir netiesioginės emisijos; kas yra inventorizacija ir verifikavimas; kokie skirtingi mažinimo tikslai gali būti keliami; kas slypi po ‘carbon neutrality’ ir ‘climate neutrality‘; kas yra anglies kreditai; pagrindinių taikomų tarptautinių standartų (ISO 14064, Šiltnamio dujų protokolas, PAS 2060) apžvalga.
Kaina: 139 Eur plius PVM.

*Mokymams reikalingas kompiuteris ar mobilusis įrenginys su internetu ir garso sistema.
**Gavę apmokėjimą, atsiųsime prisijungimo prie mokymų nuorodą bei instrukciją.


Energetinio efektyvumo didinimas pagal
ISO 50001:2018(Online!)

Data: 2022 m. gruodžio 15 d.

Lektorė: Neringa Pumputytė, „Bureau Veritas Litauditorė, lektorė
Vieta: nuotoliniu būdu, naudojant programą „Microsoft Teams
Temos:
 pagrindiniai trukdžiai energijos vadybai įmonėse ir kaip vadybos sistema gali padėti; kuo energijos naudojimo efektyvumo auditas skiriasi nuo energijos vadybos sistemos; detali ISO 50001:2018 reikalavimų apžvalga; praktinės užduotys ir diskusijos (energijos naudojimo analizė, energinio efektyvumo rodikliai ir tikslų nustatymas); ISO 50001 vadybos sistemos integravimas su ISO 9001 ir ISO 14001 vadybos sistemomis.
Kaina: 169 EUR plius PVM.

*Mokymams reikalingas kompiuteris ar mobilusis įrenginys su internetu ir garso sistema.
**Gavę apmokėjimą, atsiųsime prisijungimo prie mokymų nuorodą bei instrukciją.


2023 metais

Balandžio mėnesį:

Kokybės vadybos sistemos ISO 9001:2015 audito vadovas IRCA/PR328 QMS Lead Auditor Course (17929 anglų k.) (vyks gyvai!)

Data: 2023 m. balandžio 17-21 d. (5 dienos)

Vieta: viešbutis „Violeta“, Druskininkai
Lektorius: Dzintars Putnis, IRCA registruotas Bureau Veritas auditorius-lektorius, Latvija (daugiau nei 15 metų patirtis mokymų vedimo, konsultavimo ir auditavimo srityse).
Kursų temos: pagrindinių ISO 9001:2015 standarto principų supratimas, procesų auditavimas pagal ISO 19011: nuo audito programos sudarymo iki ataskaitos parengimo bei audito rezultatų formulavimo ir pristatymo. Būtinus auditavimo įgūdžius dalyviai įgis mokymų sesijų, diskusijų, darbo grupių bei praktinių pratimų pasiskirsčius vaidmenimis metu.
Pažymėjimai: dalyviams, išlaikiusiems egzaminą, išduodamas tarptautiniu mastu pripažįstamas IRCA ISO 9001:2015 Lead Auditor pažymėjimas, kitiems - pažymėjimas apie išklausytą mokymų kursą (per 12 mėnesių egzaminą vieną kartą galite perlaikyti nemokamai).
Kursų kaina: 1450 Eur plius PVM.

Į kurso kainą įskaičiuota mokomoji medžiaga, egzamino laikymas, 5 naktų nakvynė vienviečiame kambaryje (su pusryčiais ir vakariene), pietūs ir kavos/arbatos pertraukėlės kursų metu.