Antros šalies auditai

Didesnis prekybos su tiekėjais Lietuvoje užtikrinimas

Norėdami pradėti veiklą naujose rinkose visi pirkėjai, t. y.  gamintojai, verslininkai, rangovai ar inžinieriai, susiduria su įvairių rūšių rizika ir su būsimais tiekėjais susijusiais išbandymais. Visų pirma, tiekėjai yra toli nuo pirkėjų sprendimų priėmimo centrų, be to, be visame pasaulyje taikomų veiklos vykdymo normų, konkrečioje šalyje gali būti taikomi vietos teisės aktai ir taisyklės. Kalba ir kultūriniai aspektai taip pat gali apsunkinti bendravimą.

Nors tiekėjų reputacija vietinėje rinkoje gali būti gera ir jie gali turėti tarptautinių standartų sertifikatus, didžiausias pirkėjų rūpestis – tiekėjų rizikos valdymas:

– griežtesni terminai, vadinasi, svarbiausia – kokybiškų prekių pristatymas ir paslaugų suteikimas laiku. Taigi, svarbu užtikrinti tinkamą kokybę ir nustatyto tvarkaraščio kontrolę;

– pirkėjai gali turėti specifinių reikalavimų, tačiau tarptautinės normos gali nepakankamai juos apibrėžti.

Sprendimas - Techninis tiekėjo vertinimas

„Bureau Veritas“ siūloma tiekėjo techninio vertinimo paslauga pagrįsta konkrečia ir įrodyta metodika, pagal kurią vertinamas tiekėjas. Metodika sėkmingai naudojama, kai norima nustatyti tiekėjo galimybes gaminti konkrečius nurodytus pramoninius komponentus ar patikrinti jo gebėjimą tinkamai teikti paslaugas.

Galime užtikrinti, kad jūsų pasirinktas tiekėjas atitiks visus tarptautinius ir (arba) šalies standartus įvairiose srityse, pvz.:

  • socialinės atsakomybės;
  • kokybės;
  • atitikties prekės ženklo standartams;
  • maisto saugos.

Kaip „Bureau Veritas“ veikia?

Mūsų ekspertų komanda pasiūlys jums:

  • kontrolinį sąrašą ir atitinkamas nuorodas (reikiamą informaciją);
  • vertinimą;
  • trūkumų vertinimo ataskaitą;
  • tolesnės priežiūros planą.

Visos išvardytos paslaugos yra sudėtinė nuolatinio tobulinimo ciklo dalis. Jo tikslas – užtikrinti geriausią kokybę.

Dėl konkrečios informacijos kreipkitės į Pramonės skyrių tel. 8 5 239 5070 arba el. p. vilnius@lt.bureauveritas.com.