Techninės inspekcijos

Padedame investuotojams užtikrintai įsigyti nekilnojamojo turto

Iššūkis jūsų verslui

Šiandieninė nekilnojamojo turto rinka keičiasi. Statiniai darosi didesni, o jų projektai dažnai būna sudėtingi. Dėl to atsiranda daugiau ir griežtesnių bei sudėtingesnių sveikatos, saugos ir aplinkosaugos reikalavimų, kurie tampa tikru iššūkiu investuotojams į nekilnojamąjį turtą. Kad sandorius būtų galima sudaryti sklandžiai ir be problemų – tinkamu laiku ir įvertinus tikrąją turto kainą, jiems reikia įsitikinti, kad visi statiniai atitiktų šiuos reikalavimus.

Kompleksinis techninis įvertinimas (Due diligence)

Kompleksinio techninio įvertinimo tikslas yra supaprastinti sandorius dėl turto, užtikrinant, kad statiniai atitinka taikytinus vietinius sveikatos, saugos ir aplinkosaugos reikalavimus. To pasiekiama vizualiai patikrinant visas galimas rizikos sritis, informuojant klientus, kuriose srityse reikia imtis veiksmų nedelsiant, norint užtikrinti reikalavimų atitikimą, o kuriose reikia atlikti detalesnį auditą. Kompleksinis techninis įvertinimas apima vizualinę visų matomų ir prieinamų rizikos sričių apžiūrą statinio viduje.

„Bureau Veritas“ komanda paruoš pradinę ataskaitą, kurioje bus išdėstytos galimos rimtos problemos, tokios kaip tarša, asbestai, švinas arba termitai. Kiekvienos problemos rimtumas ir galima žala yra išanalizuojama, ir tada, remdamasis šiomis išvadomis, klientas galės nuspręsti, ar turimos informacijos užtenka ar reikalingas detalesnis tyrimas.

„Bureau Veritas“ teikia šias paslaugas daugumoje šalių visame pasaulyje. Pagrindiniai aprėpties regionai yra Europa (įskaitant Rusiją), Šiaurės Amerika, Azijos ir Ramiojo vandenyno regionas bei Vidurio Rytai.

Dėl konkrečios informacijos kreipkitės į Pramonės skyrių tel. 8 5 239 5070 arba el. p. vilnius@lt.bureauveritas.com.