Gamyklų vertinimo paslaugos

Darbas su tiekėjais, siekiant pagerinti kokybę

iššukis jūsų verslui

Ypač konkurencingoje šiuolaikinėje plataus vartojimo prekių rinkoje mažmenininkams ir pirkėjams reikalingi tokie tiekėjai, kurie kaip partneriai padėtų įgyvendinti visus gamybos aspektus, pradedant dizainu ir kokybe ir baigiant produkto gyvavimo ciklo bei pristatymo reikalavimais. Tačiau kaip, nepaisant to, mažmenininkams ar pirkėjams pasirinkti tinkamus naujus partnerius? Stebėti esamų tiekėjų daromą pažangą? Ar dirbant su tiekėjais stebėti kokybės kaitą laikui bėgant?

Rinkitės gamyklos vertinimo paslaugas

Gamyklos vertinimo metu patikrinami gamybos pajėgumai ir gamyklos veiklos rodikliai, lyginant juos su patvirtintais kokybės principais. Pagrindiniai vertinami kriterijai yra politikos, procedūros ir duomenys, kurie parodo gamyklos gebėjimą užtikrinti nuoseklų kokybės valdymą, o ne vien kokybę tam tikru metu arba tam tikrų gaminių kokybę. Pagrindinės vertinimo metu tikrinamos sritys ir procesai yra šie:

  • Kokybės valdymo sistema;
  • Geros gamybos praktika (gamyklos aplinkos apsaugos standartai);
  • Produkto kontrolė;
  • Proceso kontrolė;
  • Personalas.

Gamyklos vertinimo nauda

Užbaigus gamyklos įvertinimą klientai gauna suvestinę ataskaitą ir įvertinimo ataskaitą, kurioje bus pateiktas bendras įvertinimas bei reitingai pagal atskirus skyrius, išryškinti pagrindiniai privalumai ir sritys, kurias reikia tobulinti. Mūsų tikslas yra pateikti pamatuojamus rezultatus ir tiekėjams, ir mažmenininkams, kad jie galėtų kartu siekti abipusės sėkmės.

Gamyklos vertinimo paslaugos gali būti pritaikytos konkrečiai pramonės šakai. Galite rinktis iš keleto atskiroms pramonės šakoms būdingų mūsų paruoštų priemonių, kurios leidžia atliekant vertinimą pateikti vertingesnių ir svarbesnių rezultatų. Mes taip pat galime ir dar labiau pakreipti vertinimą pagal jūsų poreikius.

Dėl konkrečios informacijos kreipkitės į Pramonės skyrių tel. 8 5 239 5070 arba el. p. vilnius@lt.bureauveritas.com.