Image
Green earth, forest and leaves - B2B2S

ŽALIOJI PASLAUGŲ IR SPRENDIMŲ KRYPTIS

„Bureau Veritas“ yra „Verslas – verslui - visuomenei“ paslaugų įmonė. Mūsų misija yra formuoti pasitikėjimą tarp verslų, valdžios institucijų ir vartotojų.

Kaip pasaulinis audito ir sertifikavimo paslaugų lyderis, mes palaikome savo 400 000 klientų, siekiančių būti efektyvesniais, metodiškesniais ir patikimesniais tvaresnio verslo ir tvaresnio pasaulio labui.

Tvarumas yra mūsų strategijos, visos mūsų organizacijos ir visų mūsų verslų dalis.

Dėka savo kompetencijų, mes teikiame klientams paslaugas saugos, aplinkosaugos, socialinės atsakomybės ir produktų ar paslaugų kokybės klausimais visoje grandinėje. Mes palaikome savo klientus tiek atsirenkant išteklius, tiek ir gamybos procesų metu. Mes siūlome savo patirtį kiekviename tiekimo grandinės taške - nuo žaliavų įsigijimo iki produktų vartojimo. „Bureau Veritas“ siūlo paslaugas ir pastatus bei infrastruktūrą plėtojantiems klientams, atliekantiems statybos ir renovacijos darbus. Taip pat mes atliekame gyvybiškai svarbų vaidmenį Naujojo mobilumo srityje. „Bureau Veritas“ stengiasi būti šalia kiekvieno kliento, padėdama įgyvendinti jų tvarumo strategiją ir patenkinti darbuotojų bei suinteresuotųjų šalių lūkesčius.


Naudodami žaliosios krypties paslaugas ir sprendimus, mes suteikiame privačioms ir viešosioms organizacijoms galimybę įgyvendinti, įvertinti ir pasiekti savuosius tvarumo tikslus.

Dėka mūsų indėlio, klientai gali pamatuotai parodyti savo aplinkosaugos, socialinių ir valdymo (ASV) veiksmų poveikį, padarydami juos atsekamus, matomus ir patikimus. Suteikdami skaidrumo, mes suteikiame ir įrankius klientų prekių ženklams ir reputacijai apsaugoti.

Image
BV žalioji kryptis sprendimai


Neradote REIKIAMOS paslaugos?