Forestry

FSC®

gamybos grandinės (CoC) sertifikavimas

Geros miškininkystės ir medienos produktų sukūrimo praktikos užtikrinimas

Image
FSC logo 1

 

IŠŠŪKIS JŪSŲ VERSLUI

Vartotojai, įmonės ir viešosios valdžios institucijos reikalauja vis daugiau garantijų, kad medžiai būtų kertami, popieriaus ir medienos gaminiai gaminami iš tinkamai tvarkomų šaltinių. Gaminiui keliaujant gamybos grandine vartotojo link, svarbu, kad bet kuriame apdirbimo ir gamybos etape galima būtų atsekti žaliavos kilmę ir patvirtinti, jog prekė (baldas, popierius, kuro briketai ar kita) yra pagaminta naudojant medieną iš atsakingai tvarkomų miškų.

„BUREAU VERITAS“ ATLIEKA FSC® GAMYBOS GRANDINĖS SERTIFIKAVIMĄ

FSC® sertifikavimo paslaugas teikiame kartu su „Bureau Veritas Certification Holding SAS“. Tai labiausiai (ypač nevyriausybinių organizacijų) pripažįstama sertifikavimo schema pasaulyje, apimanti atsakingą miškų ir sukuriamų medienos produktų valdymą. Lietuvoje visi valstybiniai miškai (ir dalis privačių) yra sertifikuoti pagal FSC®

Miškų valdymo tarybos* (Forest Stewardship Council® - FSC®, angl.) gamybos grandinės (Chain of Custody – CoC, angl.) sertifikavimo sistema FSC® Chain Of Custody certification yra paremta atsekamumo principais ir suteikia galimybę atskirti medienos produktus, išgaunamus iš atsakingai tvarkomų miškų. Ši sistema dar kartais vadinama kilmės patvirtinimo sertifikavimu, nes įgalina nustatyti visą gaminio kelią nuo miško iki galutinio pirkėjo.

*Miškų valdymo taryba yra nepriklausoma nevyriausybinė organizacija, kurią 1993 m. įkūrė 25 šalių aplinkos apsaugos nevyriausybinės organizacijos, mediena prekiaujančios organizacijos, miškininkai, vietiniai žmonės ir sertifikavimo įstaigos. Tai vienintelė visame pasaulyje pripažįstama grupė, propaguojanti miškininkystės sertifikavimo standartus. FSC® schemos tikslas – užtikrinti, kad ruošiant medieną ir ne medienos produktus būtų palaikoma miško biologinė įvairovė, našumas ir ekologiniai procesai. 

KAM SKIRTAS FSC® CoC SERTIFIKAVIMAS? 

FSC® gamybos grandinės (CoC) sertifikavimas yra skirtas visoms medienos gamyboje dalyvaujančioms grandims, t.y. pradedant medienos apdirbėjais ir prekyba užsiimančiomis įmonėmis, baigiant miško produktus naudojančiomis bendrovėms (pvz., baldų gamintojams, leidykloms, medienos plaušo sektoriui ir visiems medžio gaminiams). 

Susiję dokumentai "Bureau Veritas" grupės puslapyje

SERTIFIKAVIMAS PAGAL FSC® KONTROLIUOJAMOS MEDIENOS REIKALAVIMUS

FSC® sertifikuotos įmonės turi galimybę kontroliuoti FSC® nesertifikuotą medieną savo produktų grupėse. Miškininkystės įmonės gali tiekti medieną FSC® gamybos grandinei, jei atitinka  FSC® kontroliuojamos medienos reikalavimus ( FSC®Controlled Wood, angl.). Sertifikavimas pagal FSC®kontroliuojamos medienos reikalavimus paprastai atliekamas kartu su FSC® gamybos grandinės sertifikavimu.

PASIRINKITE “BUREAU VERITAS” FSC® SERTIFIKAVIMUI

Pripažinimas - esame FSC® akredituoti** visame pasaulyje atlikti Miškų tvarkymo ir Gamybos grandinės sertifikavimą. Daugiau kaip 35 nacionalinių ir tarptautinių akreditacijos biurų pasaulyje „Bureau Veritas Certification“ suteikė teisę teikti sertifikavimo paslaugas pagal platų standartų spektrą.

** FSC® tarptautinis sertifikavimo centras Prancūzijoje - FSC® akreditacijos registracijos kodas FSC-ACC-020 - © 1996 Forest Stewardship Council A.C.

Sertifikavimo lyderiai - "Bureau Veritas" yra didžiausia sertifikavimo ir mokymų įmonė Lietuvoje, sertifikavusi daugiau nei 500 įmonių, išdavusi virš 800 vadybos sistemų sertifikatų. Pasaulyje „Bureau Veritas Certification“ yra pirmaujanti sertifikavimo įstaiga, turinti 5700 aukštos kvalifikacijos ir plačią patirtį turinčių auditorių visame pasaulyje daugiau nei 100 šalių ir išdavusi per 100000 sertifikatų 80000 klientų. 

Verslo išmanymas - Globalų „Bureau Veritas“ paslaugų miškininkystės sektoriui tinklą sudaro kvalifikuotos auditorių komandos. Kaip pasauliniu mastu veikianti įmonė savo klientams galime suteikti dvigubą vertę: tarptautinę kompetenciją ir puikų vietos specifikos (kalbos, kultūros, įstatymų, papročių ir kt.) išmanymą. 

Kokybė - Bendravimo su klientais filosofijos pagrindas mūsų įmonėje yra patenkinti jų poreikius ir operatyviai reaguoti į pageidavimus. FSC® sertifikavimo klientų apeliacijų ir skundų valdymo aprašymas.

Pasaulinis pripažinimas. „Bureau Veritas Certification“ ženklas yra atpažįstamas visame pasaulyje. Jūsų organizacija bus vertinama kaip profesionali, tvari ir patikima ne tik Lietuvoje, bet ir tarptautinėse rinkose.