FSSC 22000 sertifikavimas

Pademonstruokite savo įsipareigojimą maisto saugai

Augant vartotojų poreikiui ir spaudimui, mažmenininkai reikalauja savo tiekėjų pademonstruoti atitiktį pripažintam maisto saugos standartui. Per pastaruosius keletą metų buvo sukurta nemažai standartų, kai kurie iš jų – valdomi prekybininkų asociacijų. Dėl to kiekvienas gamintojas buvo audituojamas pagal keletą maisto saugos standartų, o tai lėmė išaugusius kaštus.

2009 metais Maisto saugos sertifikavimo fondas (FSSC) išleido FSSC 22000 Maisto saugos sertifikavimo schemą, kurios turinį 2010 m. vasarį įvertino ir pripažino Pasaulinė maisto saugos iniciatyva (angl. GFSI). FSSC 22000 atsidūrė tame pačiame lygyje kaip ir kiti, anksčiau GFSI pripažinti standartai (BRC ir IFS, SQF) ir dabar gali juos pakeisti. FSSC 22000 yra išsikėlusi misiją būti pasaulyje lyderiaujančia, nepriklausoma, pelno nesiekiančia, ISO paremta ir GFSI pripažinta maisto saugos sertifikavimo schema visoje maisto gamybos ir tiekimo grandinėje.

FSSC 22000 yra Maisto saugos sertifikavimo fondo sertifikavimo schema, skirta maisto prmonės įmonėms. Pagal šią schemą atliekamas visos maisto grandinės auditas ir sertifikavimas. 

FSSC 22000 taikoma

- mažmeninei ir didmeninei prekybai,

- maitinimui  (mokyklų, gamyklų valgyklos, ligoninės, kavinės ir restoranai, oro uostai, banketų aptarnavimas);

- transportui ir sandėliavimui;

- maisto gamybai;

- maisto pakuočių gamybai;

- gyvulių pašarų gamybai;

- ūkininkavimui.

Kodėl verta pasirinkti „Bureau veritas“ FSSC 22000 sertifikavimui

Patirtis maisto sektoriuje ir verslo išmanymas 

„Bureau Veritas“ sertifikavimas gali padėti kiekvienam maisto tiekimo grandinės nariui pasiekti aukščiausių kokybės, sveikatos, saugos ir aplinkosaugos standartų atitikties. Mūsų auditoriai specializuojasi tam tikruose sektoriuose. Tai leidžia jiems geriau suprasti ir įvertinti Jūsų veiklos procesus bei suteikti Jūsų verslui reikšmingą paslaugą. 

Tinklas

„Bureau Veritas“ dirba daugiau nei 100 šalių. Šis globalinis aspektas reiškia, kad mūsų klientai gali gauti dvejopos naudos: pasinaudoti tarptautine patirtimi ir tikru vietinės specifikos išmanymu (kalba, kultūra, įstatymai, papročiai ir t. t.), užtikrinančiu aukštos kokybės auditą. 

Pasaulinio pripažinimo ženklas 

„Bureau Veritas“ sertifikavimo ženklas yra visame pasaulyje pripažįstamas simbolis, išreiškiantis nenutrūkstamą Jūsų organizacijos įsipareigojimą siekti tobulumo, darnos ir patikimumo.