Laivų klasifikavimas

LAIVŲ KLASIFIKAVIMAS


MŪSŲ PASIŪLYMAS

NAUJOS STATYBOS LAIVŲ KLASIFIKAVIMAS

„Bureau Veritas“ siūlo specialias įvairių komercinių ir keleivinių laivų, gamybinių ir karo laivų projektavimo ir konstrukcijos taisykles. Klasifikavimo paslaugas sudaro naujai statomo laivo projekto patvirtinimas ir patikros laivų statykloje, medžiagų ir įrangos sertifikavimas gamintojo įmonėje, bandymų jūroje, siekiant įvertinti atitiktį taikomoms klasifikavimo taisyklėms, paliudijimas. Mes nuolat atnaujiname ir pildome taisykles, siekdami gerinti, pavyzdžiui, dujomis (suskystintomis gamtinėmis arba naftos dujomis, metanoliu) varomų laivų arba elektrinių-hibridinių laivų saugą ir palaikyti inovacijas.

EKSPLOATUOJAMŲ LAIVŲ KLASIFIKAVIMAS

„Bureau Veritas“ pasaulinis didžiuosiuose uostuose dirbančių inspektorių tinklas, techninė kompetencija ir galimybė greitai reaguoti leido mums tapti vienu iš dažniausiai pasirenkamų eksploatuojamų laivų klasifikavimo partnerių. Dėl decentralizuotos pagalbos klientams centrų sistemos mes esame visada šalia ir greitai reaguojame į klientų poreikius.

SPECIALIŲJŲ TECHNINIŲ CHARAKTERISTIKŲ LIUDIJIMAI

Išduodami liudijimai, padedame klientams neatsilikti nuo naujų reglamentų ir inovacijų. Konkretus liudijimai (CLEANSHIP, BWT, GREEN PASSPORT, EGCS-SCRUBBER, EEDI, SEEMP, FORS) naudingos laivų savininkams, kurie siekia atitikties aplinkosaugos reikalavimams. Kitos atitinkamų klasių liudijimai, tokiie kaip ICE CLASS, POLAR CLASS, ICEBREAKER ir COLD, patvirtina Arktyje dirbančių laivų projekto, konstrukcijos ir techninių charakteristikų reikalavimų atitikimą.

Dėl konkrečios informacijos kreipkitės į „Bureau Veritas“ Klaipėdos atstovybę adresu Turgaus a. 23, tel. (8 46) 431 059, 8 610 78298 arba el. p. klaipeda@lt.bureauveritas.com.