mokymai

ISO 9001:2015 VIDAUS AUDITORIUS

KOKYBĖS VADYBOS SISTEMOS ISO 9001:2015 VIDAUS AUDITORIUS

Kursai skirti visų įmonės lygmenų darbuotojams, taip pat nepriklausomiems konsultantams ir kitiems specialistams, atliekantiems ISO 9000 kokybės vadybos sistemos auditus įmonėse. Šie kursai yra naudingi ir tiems, kurie nori dalyvauti atliekant antros ar trečios šalies auditus. 

Kursų nauda dalyviams:

- supras audito principus ir praktiką;

- sužinos kaip suplanuoti ir pasiruošti auditui;

- sužinos, kaip rinkti ir analizuoti įrodymus;

- supras kaip atlikti auditą  ir pateikti jo rezultatus.

Lektorius - Gintaras Davalga, „Bureau Veritas“ auditorius

Kursų metu naudojamos įvairios mokymo ir žinių perteikimo formos: mokymo sesijos, diskusijos bei darbas grupėse. Praktinių užduočių metu modeliuojamos situacijos, vyksta jų vertinimas ir aptarimas. Praktinės užduotys parengtos remiantis vadybos sistemos audito praktikoje sutinkamomis probleminėmis situacijomis. 

Reikalavimai dalyviams. Supratimas apie ISO 9001 standarto reikalavimus (standartą galite įsigyti Lietuvos standartizacijos departamente). Pageidautina audito ataskaitų rengimo patirtis. 

Pažymėjimai. Kursus išklausiusiems dalyviams išduodami „Bureau Veritas“ kursų pažymėjimai.

Papildoma informacija. Į kursų kainą yra įskaičiuotos kavos/arbatos pertraukėlės bei pietūs, pateikiami mokymo kursų metu.

Jei norite sužinoti daugiau, nerandate reikalingos mokymų temos ar tinkamo kursų laiko, susisiekite su mumis tel. (8 5) 239 5156, 8 656 09 991 arba el. p. mokymai@bureauveritas.com