NAUJIENOS

Bureau Veritas kviečia į nuotolinius mokymus!

Mar. 18 2020

Karantino metu panaudokite darbuotojų laiką prasmingai!

Bureau Veritas Lit, reaguodama į dėl koronaviruso protrūkio susiklosčiusią situaciją Lietuvoje ir pasaulyje, kviečia į vadybos sistemų mokymus nuotoliniu būdu.

Dalyvauti mokymuose itin paprasta, tad jie tinkami net pradedantiesiems informacinių technologijų naudotojams

Dalyvauti galite iš bet kur, kur esate, Jums tereikia turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį su internetu ir garso sistema. Gavę apmokėjimą, atsiųsime prisijungimo prie mokymų nuorodą bei instrukciją.

Kursai vyksta realiu laiku tiesiogiai, juos veda ir į Jūsų klausimus atsako patyrę lektoriai - vadybos sistemų specialistai bei Bureau Veritas Lit auditoriai.

Mokantis nuotoliniu būdu, bendrauti su lektoriumi yra taip pat paprasta kaip esant auditorijoje - turėsite galimybę užduoti Jums iškilusius klausimus, konsultuotis su lektoriumi ar diskutuoti su kitais mokymų dalyviais.

Įgyjamų teorinių žinių pagrindu bus tobulinami ir Jūsų praktiniai gebėjimai - nagrinėjami praktiniai pavyzdžiai, atliekamos individualios bei grupinės užduotys.

Po mokymų išduodamas Bureau Veritas pažymėjimas, liudijantis apie išklausytą mokymų kursą.

Nuotoliniu būdu organizuojame tiek vidinius, tiek atviruosius mokymus. Informaciją apie artimiausius planuojamus mokymus rasite čia.

Kilus papildomų klausimų, kreipkitės el. p. mokymai@bureauveritas.com arba tel. 8656 09991.