Kesko Senukai ISO sertifikatų įteikimas. Nuotr. Gražvydo Jovaišos

News

„Bureau Veritas Lit“ sertifikavo įmonės „Kesko Senukai“ ISO 9001:2015 ir ISO 14001:2015 vadybos sistemas

Apr. 5 2024

„Bureau Veritas Lit“ atliko auditą didžiausiame Baltijos šalyse statybos, remonto ir buities prekių tinkle „Kesko Senukai“ ir išdavė UKAS akredituotus ISO 9001:2015 ir ISO 14001:2015 sertifikatus. Įmonė buvo įvertinta už aukštus pasaulinio lygio standartus atitinkančias kokybės ir aplinkosaugos vadybos sistemas. Tai vienas iš žingsnių, įgyvendinant strateginį bendrovės tikslą – gerinti klientų patirtį ir užtikrinti dar aukštesnę prekių bei paslaugų kokybę. 

Turint galvoje didžiulį aptarnaujamų klientų skaičių ir milžinišką parduodamų prekių bei teikiamų paslaugų asortimentą, mažmeninėje prekyboje, ypač didžiųjų prekybos tinklų veikloje, klientų poreikių ir reikalavimų patenkinimas yra didelis iššūkis, niekada neleidžiantis organizacijai atsipalaiduoti. Todėl stiprūs, rezultatyvūs ir efektyvūs vidiniai procesai, apjungti į vadybos sistemą ir nuolat „besirūpinantys“ kokybės užtikrinimu, yra viena iš reikšmingiausių organizacijos sėkmės rinkoje prielaidų. Organizacijos, kurios naudojasi gerąja ir pažangia vadybos praktika, daro mažiau klaidų, o jas padarius – geba geriau iš jų pasimokyti. Tai vienaip ar kitaip pozityviai atsiliepia ir klientams.

„Vadybos sistemos yra „minkštasis“ organizacijos turtas, įmonės darnaus vidinio organizavimosi priemonė, kuri, tinkamai sukurta ir nuolat palaikoma, suteikia ilgalaikį pranašumą lyginant su kitais, skiriančiais tam mažiau dėmesio ir pastangų.  Gerai struktūrizuotos, t.y. turinčios aiškius ir tarpusavyje susijusius procesus, ISO vadybos sistemos padeda organizacijos darbuotojams geriau suprasti savo veiklos organizacijoje prasmę bei sąsajas su kitais procesais ir organizacijos tikslais. Todėl organizacijos, kurios nusprendžia taikyti ISO vadybos sistemų standartus, lygiuojasi į pažangiausias savo srities kompanijas Lietuvoje ir pasaulyje.“ – sako „Bureau Veritas Lit“ sertifikavimo skyriaus vadovas Aloyzas Mikšys.

„Kesko Senukai“ prezidento Artūro Rakausko teigimu, bendrovė mato ilgalaikę vertę strategiškai investuoti į aukštų standartų vadybos priemonių diegimą, nes tai leidžia užsitikrinti sėkmingą ir tvarų verslo augimą.

Bureau Veritas grupė yra pasaulinė sertifikavimo ir inspekcijų lyderė, sertifikavusi per 400 000 bendrovių 140 valstybių. Įkurta 1828 metais, grupė turi apie 83 000 darbuotojų, dirbančių daugiau nei 1 600 biurų ir laboratorijų visame pasaulyje.

Nuotrauka Gražvydo Jovaišos. Šaltinis: https://www.delfi.lt/verslo-poziuris/verslas-pranesa/senukams-suteiktas-tarptautinis-ivertinimas-zada-pokycius-ir-ju-klientams-96232679 ir UAB "Bureau Veritas Lit" informacija.