set-of-household-kitchen-technics-on-yellow-backgr-XZP9C7Y

News

Kokį produktą
nori matyti lentynose
pirkėjas?

May. 28 2021

Prekybos centrai, elektroninės prekybos vietos suteikia mums galimybę išsirinkti reikiamas ir norimas prekes namams, buičiai -  tekstilę, indus, įvairius prietaisus, elektroniką, kt. Ir visos šios prekės turi daug kriterijų ir savybių, kurios lemia vartotojo apsisprendimą pirkti.

Image
Produktų kategorijų juosta

Produktų saugą šiuo metu stengiamasi užtikrinti taikant privalomąsias EU direktyvas, ženklinant produktus CE ženklu. Tačiau dažnai vien to – nepakanka. Privataus ženklo produktus kuriantiems ir gaminantiems turime ypatingą naujieną – BUREAU VERITAS SERTIFIKUOTA ir BUREAU VERITAS PATVIRTINTA programas, kurios orientuotos į produkto unikalumo ir funkcinius parametrus. Mūsų siūlomi produkto kokybės ženklai paremti tokiais kriterijais kaip - sauga, kokybė, tvarumas, kibernetinis saugumas, vartotojo patirtis ir pan.

Vartotojas, nusiskaitęs telefonu ant prekės esamą QR kodą, tiksliai žinos koks parametras, kokia funkcija ir kurioje laboratorijoje produktas buvo testuotas. Laboratorinės patikros bus atliktos tinkamu dažnumu, įvertinant produkto pakeitimus ar modifikacijas. Fabrikai gamintojai bus nuosekliai prižiūrimi/audituojami. Mes siekiame sukurti maksimalų pasitikėjimą tarp prekybos atstovų ir vartotojų, padedame formuoti pozityvų ilgalaikį Jūsų įmonės prekinių ženklų įvaizdį.

BUREAU VERITAS yra tarptautiniu mastu dirbanti kompanija, nešališkas ir nepriklausomas kokybės ekspertas. Todėl, mūsų vardu išduoti plataus vartojimo prekių sertifikatai, liudija profesionaliai ir tinkamai patikrintą produkto saugą ir kokybę.

Plačiau apie naują BUREAU VERITAS paslaugą skaitykite čia.

Norite sužinoti DAUGIAU?

Susisiekite su mumis