News

Kviečiame į veiklos tęstinumo mokymus pagal ISO/IEC 22301 standarto reikalavimus!

May. 4 2021

Kiekviena organizacija susiduria su teigiamomis ir neigiamomis nenumatytomis situacijomis, tačiau atrodo, kad vienos organizacijos sklandžiai ir lengvai susidoroja su bet kokiais atsiradusiais iššūkiais, o kitoms - tarsi tyčia kas kenktų. 

Kviečiame nepraleisti progos pasiruošti nenumatytiems iššūkiams ir sudalyvauti koncentruotame vienos dienos mokymų kurse „ISO/IEC 22301 veiklos tęstinumo vadybos sistema: standarto reikalavimai ir vidaus auditas“, kurio metu sužinosite apie veiklos tęstinumo vadybos sistemos diegimo ir audito gerąsias praktikas, veiklos atsparumo strategijas ir būdus, išgirsite praktinius pavyzdžius. 

Dauguma žmonių niekada neranda laiko pasiruošti krizėms, bet visada randa laiko jas spręsti. O Jūs raskite laiko sudalyvauti šiame kurse ir pasiruoškite nenumatytiems iššūkiams:

Naujiena! ISO/IEC 22301 veiklos tęstinumo vadybos sistema: standarto reikalavimai ir vidaus auditas (Online!)

Data: 2021 m. gegužės 27 d.

Lektorius: Paulius Petrėtis, daugiau nei 20 metų veiklos atsparumo srityje dirbantis konsultantas, lektorius, veiklos atsparumo klausimais konsultuojantis tiek mažas, tiek labai dideles (Fortune500) organizacijas 17-oje šalių - bankus, telekomunikacijų bendroves, IT kompanijas, gamybos įmones ir kitas. 

Kursas skirtas: visiems, kam įdomu įgyti praktinių žinių, kaip diegiant veiklos tęstinumo vadybos sistemą padidinti bet kurios organizacijos atsparumą ateities iššūkiams, kaip jiems pasiruošti bei ką daryti įvykus krizei. Griežtėjant Lietuvos Banko reikalavimams operacinės rizikos valdymui ir veiklos tęstinumo užtikrinimui, šie mokymai galėtų būti išskirtinai naudingi finansų įstaigoms.

Kurso temos: reikalavimai veiklos tęstinumui; poveikio veiklai vertinimas ir rizikos valdymas; veiklos tęstinumo strategijos ir priemonės; vadybos sistemos diegimas ir priežiūra; diskusija, praktinės užduotys.

Kaina: 169 Eur plius PVM.

*Mokymams reikalingas kompiuteris ar mobilusis įrenginys su internetu ir garso bei vaizdo (rekomenduojama) sistema.
**Gavę apmokėjimą, atsiųsime prisijungimo prie mokymų nuorodą bei instrukciją.

Organizuojame tiek vidinius (tik Jūsų įmonės darbuotojams), tiek atviruosius mokymus nuotoliniu bei kontaktiniu (pagal galimybes) būdu. Registruotis ir daugiau informacijos apie visus planuojamus Bureau Veritas mokymus galite rasti čia.

Daugiau informacijos suteiksime tel. 8 656 09991 arba el. p. mokymai@bureauveritas.com.