Komanda 1

News

Mes - vieninga komanda!

Sep. 15 2021

Dirbame intensyviai ir daug, bet kartais leidžiame sau ir papramogauti.

Vieną šiltą vasaros dieną, linksmai nusiteikę, vykome į Birštoną. Visa komanda, kopėme į Birštono apžvalgos bokštą, grožėjomės apylinkėmis iš paukščio skrydžio. Vėliau žygiavome miško takeliu virš Škėvonių atodangos iki Karališkos rezidencijos uostelio, ragavome mineralinio vandens.

Po šios pažintinės dalies, prasidėjo smagioji dalis, dėl kurios ir atvykome į Birštoną – irklavimo žygis Nemune Vikingų laivu. Rekreacinis irklavimas – tai viena geriausių priemonių komandos formavimui, nes pagrindinis principas, kad valtis gerai slystų vandeniu, – komandos suderinamumas tarpusavyje. Ši pramoga moko įsiklausyti į sėdinčius vienoje valtyje komandos narius ir aplink esančią gamtą. Sėkmingai finišavę, virtome Vikingais - smagūs įspūdžiai  išliks ilgam. Pramogaudami, taip pat ir sustiprinome savo kolektyvą.

Šioje išvykoje pasikrovėme galybę teigiamų emocijų, geriau pažinome vienas kitą, išsiugdėme naujų gebėjimų, pagerėjo tarpusavio komunikacija.

Pramoginiai renginiai yra puiki galimybė suburti visus darbuotojus, atnaujinti ir sustiprinti tarpusavio ryšius, puoselėti komandos dvasią, skatinti tarpusavio supratimą ir sudaryti darbuotojams sąlygas gerai praleisti laiką bei ilgam pasisemti gerų įspūdžių, motyvuojančių efektyviam darbui. Mes - vieninga komanda!