Renginys klientams

News

Pasaulinę kokybės dieną – „Informaciniai pusryčiai su Bureau Veritas“

Nov. 13 2023

Jungtinių Tautų iniciatyvos dėka nuo 1990-ųjų kasmet antrąjį lapkričio ketvirtadienį visame pasaulyje minima Pasaulinė kokybės diena. Šią dieną mėginama atkreipti dėmesį į kokybės svarbą visuose verslo sektoriuose. Siekiant Pasaulinę kokybės dieną paminėti kartu su klientais, š.m. lapkričio 9 d. „Bureau Veritas Lit“ organizavo nemokamą renginį „Informaciniai pusryčiai su Bureau Veritas“. Renginys vyko viešbutyje „Vilnius Grand Resort“. Jame dalyvavo beveik 60 svečių iš skirtingų įmonių.

Šiemet renginio tikslas buvo ne tik akcentuoti kokybės, kaip esminio veiksnio, nuo kurio priklauso kiekvienos organizacijos augimas bei klestėjimas, svarbą, bet taip pat aptarti tvarumo bei darnaus vystymosi iniciatyvų keliamus iššūkius, kurie šiomis dienomis tampa vis labiau aktualūs.

Renginio metu dalinomės žiniomis ir patirtimi apie tai, kaip sėkmingas įvairių ISO standartų reikalavimų įgyvendinimas įmonės veikloje gali prisidėti prie Jungtinių Tautų Darnaus vystymosi tikslų siekimo. Taip pat kalbėjome apie maisto švaistymo mastus bei šio reiškinio poveikį tvarumui. Renginį baigėme diskusija apie ESG, t.y. aplinkosaugos, socialinės atsakomybės ir geros įmonių valdysenos, principus bei naujienų, susijusių su įmonių tvarumo informacijos pateikimu apžvalga.

Renginio pranešimai

PDF formatu

Daugiau informacijos apie renginį ir ne tik suteiksime el. paštu sert@bureauveritas.com  bei telefonu nr. +370 52 33 79 75.