Kokybes vadyba

NAUJIENOS

Pirmasis ISO 28000:2007 sertifikatas - UAB „ROL Lithuania“

Jun. 23 2020

„Bureau Veritas Lit“ atliko auditą bendrovėje „ROL Lithuania“ ir išdavė pirmąjį ISO 28000:2007 sertifikatą. Sertifikatas patvirtina, jog įmonėje yra įdiegta ir veikia tiekimo grandinės saugumo vadybos sistema, atitinkanti šio tarptautinio standarto reikalavimus.

ISO 28000:2007 „Tiekimo grandinės saugumo vadybos sistemų reikalavimai“ buvo sukurti kaip atsakas į transportavimo ir logistikos bendrovių poreikį turėti bendrai taikomą saugumo vadybos sistemą, pritaikytą tiekimo grandinės saugumo specifikai. Nežiūrint to, ir kitų pramonės šakų atstovai pastebi, jog naudinga vertinti saugumui kylančią riziką, diegti jos valdymo priemones bei kontroliuoti potencialias grėsmes saugumui ir iš tiekimo grandinės pusės daromą poveikį. Tad šios sistemos privalumais gali naudotis tokių pramonės šakų atstovai kaip tarpininkai, gamintojai, pervežėjai ir kt. Ši vadybos sistema taip pat gerina įmonės procesų kokybę, saugumą ir klientų pasitenkinimą.

UAB „ROL Lithuania“ yra švedų kapitalo ROL grupės dalis. Įmonė vykdo veiklą keliomis kryptimis: vysto ir teikia kompleksinius prekybinės įrangos sprendimus, gamina mažmeninės prekybos įrangą ir yra vienas didžiausių pasaulyje reguliuojamo aukščio stalų gamintojas. Be šių sričių, turėdama stiprų technologinį parką, teikia klientams aukštos kokybės reikalavimus atitinkančias metalo apdirbimo paslaugas. Įmonėje nuolat investuojama į įrangos bei procesų gerinimą, automatizavimą, efektyvumo didinimą, saugios ir sveikos darbo vietos kūrimą bei tvarumą palaikančius projektus.

Be naujojo ISO 28000:2007 standarto, ROL Lithuania UAB savo veiklai taiko ir kitus vadybos sistemos standartus – ISO 9001:2015 bei ISO 14001:2015, kurių atitikties sertifikatai taip pat yra išduoti UAB „Bureau Veritas Lit“.

„Bureau Veritas Certification” yra pasaulinė lyderė, sertifikavusi per 80000 bendrovių 100 valstybių. Įkurta 1828 metais, grupė turi apie 77 000 darbuotojų, dirbančių daugiau nei 1 500 biurų ir laboratorijų visame pasaulyje.