SA8000

SA8000 sertifikavimas

Sustiprina įmonės reputaciją per socialinę atsakomybę

Globalinė verslo aplinka skatina organizacijas apsvarstyti bendrą jų veiklos ir politikos socialinį ir etinį poveikį. Įmonės, galinčios įrodyti atsakingą požiūrį į platesnius socialinius ir etinius klausimus įgys gyvybiškai svarbų konkurencinį pranašumą ir įkvėps pasitikėjimo visoms suinteresuotosioms šalims: klientams, investuotojams, vietinei bendruomenei, vartotojams. Tokios socialinės problemos kaip vaikų, priverstinis darbas ir diskriminacija reikalauja, kad įmonės ne tik atsižvelgtų į savo tiesioginę įtakos sferą, bet ir į visą tiekimo grandinę. Nepriklausomos organizacijos pasitelkimo socialinei atsakomybei stebėti svarba tampa vis didesnė.

SA8000* yra pirmasis šios srities standartas, pagal kurį atliekamas sertifikavimas. SA8000 ypač puikiai suderinamas su ISO 9001, ISO 14001 ir ISO 45001 struktūra ir paremtas Tarptautinės darbo organizacijos (angl. ILO) konvencijomis, Visuotine žmogaus teisių deklaracija ir JT Vaiko teisių konvencija. Sertifikavimas naudojant socialinės atsakomybės vadybos sistemą (SA 8000) „Bureau Veritas“ įmonėje yra geriausias būdas užtikrinti, kad bendrovė laikosi socialinės atsakomybės standarto.

*SA –Social Accountability (angl.) – socialinė atsakomybė

Kodėl verta rinktis „Bureau veritas“ sertifikavimui pagal SA8000?

 • Pasaulinis pripažinimas

  „Bureau Veritas“ ženklas yra atpažįstamas visame pasaulyje.

 • Pripažinimas

  SA8000 akreditacija buvo suteikta 1999 m. sausį. „Bureau Veritas Certification“ yra SA8000 konsultacinės tarybos narė.

 • Patirtis

  Esame pasauliniai lyderiai, sukaupę sertifikavimo patirtį daugiau nei dvidešimtyje šalių, atlikę daugiau kaip 6 000 tiekėjų auditų.

 • Auditoriai Lietuvoje

  „Bureau Veritas“ gali užtikrinti, kad profesionalūs auditoriai susikalbės lietuvių kalba,