SMETA auditai

Įgyvendinti ir skatinti atsakingą pirkimą iš gamybos šaltinių tiekimo grandinės procesuose

Daugelis užsakovų ragina savo tiekėjus visame pasaulyje atlikti SMETA auditą, kad įrodytų etišką verslo praktiką. SMETA (SEDEX Members Ethical Trade Audits) yra SEDEX sukurta bendra audito metodika ir ataskaitų formatas.

SMETA pateikiamos etiškos elgsenos gerosios audito praktikos. Ji parengta siekiant padėti auditoriams vykdyti kokybiškus auditus, kuriais aprėpiami visi atsakingos verslo praktikos aspektai, ir apimami visos keturios SEDEX sritys: elgesys su darbuotojais, sveikata ir sauga darbe, aplinkosauga ir verslo etika. SMETA audito taikymo sritis apima ir ETI* bazinį kodeksą.

*Etiškos prekybos iniciatyva (angl. ETI) yra vienas pirmaujančių įmonių, profesinių sąjungų ir NVO aljansų, skatinančių gerbti darbuotojų teises visame pasaulyje.

SMETA skirta tiekėjams, kurie turi daug klientų, kad būtų galima atlikti vieną auditą, atsižvelgiant į įvairių klientų reikalavimus ir išvengiant nebūtino auditų kartojimo. Tai vienas plačiausiai naudojamų etikos audito formatų pasaulyje.

KODĖL VERTA PASIRINKTI „BUREAU VERITAS“ SMETA AUDITUI:

  • Pasaulinis pripažinimas

    „Bureau Veritas“ ženklas yra atpažįstamas visame pasaulyje.

  • Tinklas

    Vykdome veiklą daugiau kaip 100 šalių.

  • Auditoriai Lietuvoje

    „Bureau Veritas“ gali užtikrinti, kad profesionalūs auditoriai susikalbės lietuvių kalba, žinos šalies kultūrą bei teisės aktų reikalavimus.