shutterstock_1067064803

Žalioji kryptis |
Naujasis mobilumas

INDĖLIS PAGREITINANT PERĖJIMĄ ŽALESNIO TRANSPORTO LINK

IŠŠŪKIAI

Transporto pramonė, apimanti aviakompanijas, geležinkelius, sausumos transporto priemones, laivybą ir dar daugiau, sudaro apie 25% viso pasaulio išmetamo CO2 kiekio.

Jūrų pramonė pirmauja energetikos pertvarkoje kurdama tvarias kuro rūšis, naudodama alternatyvias variklių kuro sistemas ir remdama jūrinių vėjo jėgainių statybą bei valdymą.

Elektra yra svarbiausias energetikos pertvarkos ramstis, o elektra paremto judrumo plėtra priklauso nuo įkrovimo sprendimų, kurie turėtų būti lengvai prieinami ir įperkami.

BV KOMPETENCIJOS

Beveik 200 metų mes naudojome savo patirtį jūrų pramonėje, kad palaikytume savo klientus kuriant naujas energijos rūšis šiame sektoriuje. SGD varoma laivyba tampa vis populiaresnė, todėl mes padedame laivų savininkams optimizuoti savo laivų konstrukciją, užtikrindami esamų ir būsimų oro teršalų emisijų taisyklių laikymąsi. 

Technologijų, alternatyvių degalų ir energijos šaltinių derinys nuolat mažina šios pramonės šakos ekologinį pėdsaką. Bendradarbiaudama su esminiais šio pramonės sektoriaus žaidėjais ir pasinaudodama savo patirtimi, susijusia su naujuoju mobilumu, BV padeda šiam pramonės sektoriui nustatyti kursą naujos, tvaraus vystymosi eros link.

• E. MOBILUMAS

- Baterijos
- Įkrovimo stotelių patikrinimai ir techninė pagalba
- Ryšio testavimas


• ALTERNATYVUS VARIKLIŲ KURAS

- SGD varomų laivų tikrinimas (nauja statyba, pertvarkymas)

Image
Logo BV Green line

 

NORITE SUŽINOTI DAUGIAU?

Susisiekite su mumis